Śledź nas:

#borninpoland

Wszystko zaczęło się od śpiworków. A pierwszy śpiworek narodził się z potrzeb… własnych dzieci.

a

” Maluchy wchodziły w wiek przedszkolny. Trzeba było zadbać  o każdy najdrobniejszy szczegół, w tym pościel do leżakowania.”

Czasochłonne rozkładanie pościeli a także niewygodne siatki na leżaczkach, na których spały dzieci, były impulsem do działania.

Powstał pierwszy śpiworek, prototyp. Na podstawie uwag dzieci i obserwacji ich zachowania podczas korzystania z produktu, na bieżąco dokonywane były zmiany w konstrukcji śpiworka. Pojawiła się torba - do wygodnego i higienicznego przenoszenia. Kolejne udoskonalane modele wychodziły spod igły Anny już nie tylko dla własnych pociech, ale także dla dzieci znajomych. Przez przedszkole przeszły rekomendacje. Falą rozeszła się wieść wśród rodziców o innowacyjnym produkcie.

„Rodzice zaczęli wysyłać zdjęcia śpiworków smsem, z adnotacją, że widzieli taki u znajomego i proszą o wykonanie podobnego.”

m
Maszyna do szycia pracowała bez przerwy, spływały kolejne zamówienia, kolejno udoskonalane.

Anna analizowała materiały, wypełnienia i podkładki. Własnoręcznie testowała wytrzymałość i odporność na pranie każdej z tkanin, szukała nowych rozwiązań. W grę wchodziły tylko produkty Polskie, certyfikowane. Tanie tekstylia z Chin były wykluczone. Finalnie powstał produkt hipoalergiczny, w 5 ciu unikalnych wzorach, którego można prać zwyczajnie … w pralce. Potem bieg wydarzeń przyspieszył: rozwój marki, nowe kategorie produktów.

„Pierwszym krokiem był śpiworek przedszkolaka, ale już nawet sam ten produkt ma szersze zastosowanie. Jest nieodzownym elementem każdego wyjazdu wakacyjnego, dłuższej podróży czy nawet wizyty u dziadków.”

Lullu powstało z potrzeb dzieci...

dla dzieci

Dlatego cały czas powstaje nowa gama produktów, dopełniających filozofię marki. A tą określił dynamiczny rozwój firmy. Kto będzie tworzył Lullu? Mamy. Anna chce wspierać kobiety, które chcą łączyć ścieżkę zawodową z macierzyństwem. To w końcu ono było genezą powstania pierwszego produktu Lullu.

a

Dołącz do newsletter’a i otrzymuj najnowsze aktualizacje

Don't have an account?

Register

You don't have permission to register
X